Рішення 6-2 від 23.09.2016р.Звіт про виконання програми соціального та економічного розвитку села за 6 місяців 2016 року.

                                                  УКРАЇНА

                            КИСЛИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

             МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                    

                                       РІШЕННЯ  №  6-2 /УІІ

 

23  вересня  2016 року

 

Про хід виконання Програми економічного

і соціального розвитку села за 6 місяців

2016 року

 

 

            Заслухавши доповідь сільського голови Оларь Тетяни Миколаївни про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку села за 6 місяців 2016 року відповідно до ч. 1 п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  сільська  рада  в и р і ш и л а  :

         1. Інформацію сільського голови Оларь Т.М. про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку села за 6 місяців 2016 року  взяти до відома.

         2. Виконкому сільської ради активізувати роботу серед жителів села по збору коштів самооподаткування – 50 грн. з кожного двору.       

         3.  Рекомендувати головам СФГ Пащенку С.В., Васильченко Т.Г.,   укласти угоди про соціальне партнерство.       

         4. Рекомендувати керівникам установ   усіх форм власності забезпечити стабільне функціонування закладів соціально-культурної сфери. Докласти всіх зусиль для покращення медичного, торгівельного обслуговування жителів села.

          5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань соціально-культурного розвитку, роботи базових галузей народного господарства, агропромислового комплексу, екології та  раціонального природокористування, правопорядку та боротьби зі злочинністю ( Бондаренко С.В. ). 

 

          Сільський голова                                                         Т.М.Оларь